האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

MuziXa - מיוזיקסה קהילת המוזיקה של ישראל - שירים להורדה חינם

אינדקסנגן MuziXaLatest imagesהרשםהתחבר

שתף

אני מספר ארבע / I Am Number Four [ תרגום מובנה ] **גרסה סופית** -2011-

צפה בנושא הבא צפה בנושא הקודם Go down 
מחברהודעה
Mr.MuziXa
בעלים.
Mr.MuziXa

מספר הודעות : 306
ליקלקו לי : 834

אני מספר ארבע / I Am Number Four [ תרגום מובנה ] **גרסה סופית** -2011-  Empty
הודעהנושא: אני מספר ארבע / I Am Number Four [ תרגום מובנה ] **גרסה סופית** -2011-    אני מספר ארבע / I Am Number Four [ תרגום מובנה ] **גרסה סופית** -2011-  Icon_minitimeThu May 05, 2011 10:21 pm

אני מספר ארבע / I Am Number Four [ תרגום מובנה ] **גרסה סופית** -2011-  86906
** תרגום מובנה **

אורך: 109 דק'.
ז'אנר: מדע בדיוני | מתח | פעולה.

תשע פעוטות חייזרים שנראים כמו בני אדם בורחים מעולם הבית לוריאן להתחבא בכדור הארץ. המוגדוריאנס הם גזע שפולש לעולמות אחרים והם השמידו את כוכב הלכת לוריאן, ועקבו אחרי הנמלטים לארץ כדי לחסל את אלה שהצליחו לחמוק מהם. לכל אחד מתשע הפעוטות מוצב שומר, וכל אחד מהם יפתח יכולות על אנושיות ככל שהם יתבגרו. לכל אחד מבני לוריאן שנמלטו לכדור הארץ ניתן מספר, כדי לחסל את החייזרים צריך לחסל אותם לפי סדר המספרים. מספר ארבע, שנקרא גם ב… [קרא עוד...]שם ג'ון סמית', עובר לגור בעיירה בשם פרדיס באוהיו כאשר הוא מתחזה לתלמיד תיכון. אחרי שכל חייו הוא היה במנוסה מוצא ג'ון חברה חדשה בשם שרה. לראשונה בחיים שלו ג'ון מוצא משהו ששווה להפסיק להיות במנוסה ולהתחיל להלחם בשבילו

קישורים להורדה:

לחץ כאן להורדה משרת duckload

לחץ כאן להורדה משרת FileFlyer
חזרה למעלה Go down
https://muzixa.forumisrael.net

אני מספר ארבע / I Am Number Four [ תרגום מובנה ] **גרסה סופית** -2011-

צפה בנושא הבא צפה בנושא הקודם חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Similar topics

-
» הורדה ישירה | קשר לא מחייב / No Strings Attached [ תרגום מובנה ] **גרסא סופית** - 2011 [ סרטים ]
» קפטן אמריקה: גיבור העל הראשון / Captain America: The First Avenger [תרגום מובנה] [2011] *גירסה סופית*
» המכונאי *גירסא סופית - תרגום מובנה* / The Mechanic DVDRip
» חיים בהחלפה \ The Change Up 2011 - תרגום מובנה DVDRip / HD
» 21 Jump Street - רחוב ג'אמפ 21 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה בעברית + הורדה ישירה עם תרגום מובנה עברית