האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

MuziXa - מיוזיקסה קהילת המוזיקה של ישראל - שירים להורדה חינם

אינדקסנגן MuziXaLatest imagesהרשםהתחבר

שתף

סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה]

צפה בנושא הבא צפה בנושא הקודם Go down 
מחברהודעה
Mr.MuziXa
בעלים.
Mr.MuziXa

מספר הודעות : 306
ליקלקו לי : 834

סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה] Empty
הודעהנושא: סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה]   סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה] Icon_minitimeSat Jan 29, 2011 1:07 pm

פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה]

**תרגום מובנה**
אחרי שהצליח להפתיע, להפחיד, לשבור קופות ולרשת את כתר המותחן המוקומנטרי מ"פרויקט המכשפה מבלייר", הסרט "פעילות על טבעית", בבימויו של הישראלי לשעבר אורן פאלי, זוכה לחלק שני, אותו יביים קווין גרוטרט, שאמצוייןי על החלק השישי בסדרת סרטי "המסור", כך מדווח היום (שלישי) ה"הוליווד ריפורטר".

פרסום
כזכור, "פעילות על טבעית" הגיע למקום הראשון בדירוג שוברי הקופות והניב הכנסות נאות של מעל 100 מיליון דולר בארצות הברית בלבד, זאת כשהתקציב ההתחלתי של ההפקה עמד על 15 אלף דולר.

על פי הדיווח, פאלי, שישמש בתור המפיק של הסרט, לא יהיה מעורב באופן ישיר ביצירת הסרט, אך הביא את אמונו בגוטרט ומייקל פרי, התסריטאי: "יש להם את זה, והמעריצים לא יתאכזבו". סרט הממשך, במידה והכל יילך כשורה, צפוי לצאת

בשלב זה, עלילת הסרט נשמרת בסוד, וטרם ידוע אם גם ההמשך יעסוק בבני הזוג שנרדפים על ידי יישות על טבעית ומציבים בבית מצלמת וידאו בכדי לחקור את ההתרחשות.

--------------------
[b]קישור:

לחץ כאן לצפייה בקישור לסרט המלא

נערך לאחרונה על-ידי Mr.MuziXa בתאריך Mon Jul 02, 2012 7:16 pm, סך-הכל נערך 4 פעמים
חזרה למעלה Go down
https://muzixa.forumisrael.net
דורוששהמלך

מספר הודעות : 4
ליקלקו לי : 4

הודעהנושא: Re: סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה]   סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה] Icon_minitimeTue Sep 27, 2011 12:32 am

תודה
חזרה למעלה Go down
r0bz

מספר הודעות : 1
ליקלקו לי : 1

הודעהנושא: Re: סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה]   סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה] Icon_minitimeFri Nov 04, 2011 8:37 am

תודה
חזרה למעלה Go down
anarhi9

הודעהנושא: Re: סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה]   סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה] Icon_minitimeTue Nov 15, 2011 2:43 am

מגניב לאללה
חזרה למעלה Go down
רותם 123456789

הודעהנושא: Re: סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה]   סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה] Icon_minitimeTue Nov 15, 2011 8:40 pm

תודה
חזרה למעלה Go down
DanielManzTur

הודעהנושא: Re: סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה]   סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה] Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:26 pm

תודה
חזרה למעלה Go down
kipako

הודעהנושא: Re: סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה]   סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה] Icon_minitimeWed Nov 30, 2011 11:08 pm

תודה רבה (:
חזרה למעלה Go down
ercel

הודעהנושא: Re: סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה]   סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה] Icon_minitimeFri Dec 02, 2011 9:43 pm

תודה
חזרה למעלה Go down
menira5

הודעהנושא: Re: סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה]   סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה] Icon_minitimeSat Dec 03, 2011 1:50 am

תודה
חזרה למעלה Go down
shlomii22

הודעהנושא: Re: סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה]   סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה] Icon_minitimeSat Dec 03, 2011 6:42 am

tnx
חזרה למעלה Go down

סרט להורדה | פעילות על טבעית 2 באיכות גבוה ( dvdrip ) [תרגום מובנה]

צפה בנושא הבא צפה בנושא הקודם חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Similar topics

-
» פעילות על טבעית 3 [ תרגום מובנה ]- paranormal activity 3 (2011) - HD -DvdRip - הורדה ישירה , צפייה ישירה ,
» Men in black 3 - גברים בשחור 3 לצפייה ישירה + הורדה ישירה [תרגום מובנה] [HD+dvdRip] איכות גבוה
» סרט - הורדה ישירה | אל תלחצי, אני בדרך / Due Date [איכות גבוה] [תרגום מובנה]
» סרט להורדה | השמרטפיות / The Babysitters [תרגום מובנה]
» The Dictator - הדיקטטור לצפייה ישירה עם תרגום + הורדה ישירה עם תרגום מובנה [HD+dvdRip] איכות גבוהה